Szyny sufitowe – największe zalety

biała szyna sufitowa z maskownicą

Eleganckie szyny sufitowe mogą bez żadnego większego problemu być założone w dowolnej przestrzeni. Aluminiowe szyny sufitowe pasować będą nie tylko do nowoczesnych, ale również do klasycznych aranżacji wnętrz.

Szyny sufitowe – jakie zalety

Szyny sufitowe są bardzo lekkie i niesłychanie trwałe, dzięki czemu będą nam sprawnie służyć przeze wiele długich lat użytkowania. Idealnie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Bardzo dużą zaletą szyn sufitowych Mardom jest także prosty i szybki montaż, który nie wymaga dodatkowych wzmocnień. Olbrzymim plusem szyn jest także to, że można je giąć w dowolny sposób według indywidualnych wymagań projektowych. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które mają bardzo nietypowe okna i nie mogą skorzystać z dobrodziejstwa zwykłych karniszy. Szyny są bardzo estetyczne, dzięki czemu można je wykorzystać nie tylko w widocznych miejscu na suficie, ale również we wnękach sufitowych lub za ozdobnym gzymsem. W każdych warunkach prezentować będą się bardzo okazale.

Dlaczego sufitowe szyny są tak modne?

Współczesna architektura w pierwszej kolejności ceni sobie przestrzeń. Coraz więcej architektów projektując wielkie panoramiczne okna sięga po szyny sufitowe, które są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych pomieszczeń. Karnisze sufitowe szynowe doskonale sprawdzą się nie tylko do aranżacji dekoracji okiennej, ale również do wydzielania stref we wnętrzach. Aluminiowe szyny oferują nową jakość wizualną i co najważniejsze są bardzo praktyczne. Zmodernizowane elementy zapewniają bardzo cichą i gładką pracę zwłaszcza podczas przesuwania firanek lub zasłon. Co warte podkreślenia uwagi, dzięki nowoczesnym systemom, aby przesunąć zasłonki nie potrzebne jest użycie dużej siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *